Меню
Кошик

Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)

Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
-12 %
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
Дизельний генератор LIFAN DG8000EA (однофазний)
 • Модель: Дизельный генератор LIFAN DG8000EA (LF7GFC-5A)
 • Вага: 116.00кг
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
45320 грн.
51500 грн.
Без ПДВ: 45320 грн.

        Дизельна модель однофазного генератора DG8000EA від одного із найбільших виробників силової техніки заводу CHUNGQIN LIFAN POWER CO. LTD. Цей завод є сучасною автоматизованою лінією виробництва генераторів і силової техніки з багаторічним досвідом роботи на міжнародному ринку.

      Максимальна потужність складає 7,5 кВт. Номінальна потужність електростанції 6,8 кВт. Генератор відноситься до класу професійних побутових електростанцій для здійснення резервного енергозабезпечення  приватного будинку, офісу, складів, аварійних служб у тому числі й будівництві як резервне джерело електричної енергії в період відключення електричної енергії від основного джерела або його відсутності в принципі.

   У генераторі DG8000EA використовується силовий агрегат  4-тактний  двигун Lifan С195FD з робочим об'ємом 532 см. куб. з повітряним охолодженням та максимальною потужністю 15,23 к.с. Двигун має вбудований датчик рівня масла з функцією автоматичного відключення двигуна, якщо рівень гранично низький. Деталі дизельного двигуна виконані з якісних твердих сплавів, що гарантує надійність та довговічність роботи агрегату.

      Особливості моделі:

     Запуск генераторної установки може бути здійснений за допомогою електричного пуску. Як додаток, вже передбачено, конектор з тумблером для подальшого підключення в разі необхідності системи автоматичного введення резерву АВР (сама ж система АВР в комплектацію не входить).

     Заправний обсяг паливного бака становить 10 літрів, що дозволить електростанції працювати до 7-8 годин без дозаправки та зупинки. Даний агрегат в порівнянні з іншими генераторними установками, зі подібними по номіналам потужності, вигідно відрізняється компактними габаритними розмірами, високою якістю складання, ресурсним і потужним двигуном і альтернатором.

     Рама та шасі

Стійка та міцна металева рама забезпечує генератору стабільне розміщення та роботу на будь-якій поверхні, дає додатковий захист від випадкових пошкоджень, полегшує переміщення апарату. Для зручності переміщення генератора передбачено в основній комплектації набір із 4 коліс, два з яких – поворотні. Розміри електрогенератора в зібраному вигляді: 707*525*565 мм. Вага без урахування палива: 114 кг.

   Альтернатор

 DG8000EA оснащений синхронним альтернатором.

Він здатний витримувати змінні навантаження великої амплітуди, виробляючи при цьому стабільну вихідну напругу (коливання в межах ≤1,0%). Висока якість матеріалу обмотки – 100% мідь, метал забезпечує довговічність генератора.

      Панель управління

Зручна, зрозуміла та функціональна панель управління, де знаходяться основні органи системи управління: замок запалювання, головний вимикач, основна силова розетка (32А) та 1 шт. (16А) змінного струму, конектор і тумблер для системи АВР, а також VTF дисплей, що забезпечує основною інформацією користувача режими роботи станції включно з лічильником мотогодин. Останній у свою чергу відображає час роботи станції та користувач завжди зможе правильно визначити час проведення планового (кожні 50 годин роботи) технічного обслуговування двигуна генератора. Адже як і в будь-якому іншому пристрої, що агрегатоване ДВС, дуже важливо і необхідно, для забезпечення безперебійної роботи пристрою, своєчасно проводити планову зміну масла та повітряного фільтра по необхідності.

  Простота використання.

Генератор не вимагає підвищеної безпеки або особливих умов експлуатації, він досить простий та надійний. Забезпечує безперебійне подання струму протягом 8 годин поспіль без дозаправки палива. Проста система запуску спрацьовує навіть під час роботи в низьких температурах.

Електричний пуск дозволяє включити генератор лише одним поворотом ключа. Інструкція з експлуатації українською мовою

    Надійність.

Всі деталі генератора DG8000EA є оригінальними, виконані з дотриманням високих стандартів якості заводу LIFAN. Повітряне охолодження дозволяє забезпечити великий ресурс двигуна, а міцний корпус з антикорозійним покриттям та посилена захисна рама знижують ризики поломки через зовнішні пошкодження.

    Безпека.

Всі деталі агрегату, що проводять струм, ізольовані, їх зіткнення із зовнішніми панелями або рамою виключено, тому навіть при включеному двигуні дотик до генератора для Вас абсолютно безпечний. Заземлення убезпечить Вас від удару струмом, а система датчиків та запобіжників забезпечить безпечне відключення апарата під час перегріву або підвищення напруги понад встановлені норми.

  Якість та оригінальність генератора підтверджуються офіційною гарантією від виробника.

     Придбавши цей генератор від LIFAN Ви зробите правильний вибір!    

Параметри генераторної установки
Номінальна потужність, кВт 6,8
Максимальна потужність, кВт 7.5
Значення косинуса cosϕ 0,94
Номінальна сила струму, А 30
Кількість фаз Одна фаза
Напруга, Вольт 220
Частота, Гц 50
Модуль автоматичної системи керування напругою (AVR) так
Кількість розеток для з'єднання 2 шт. - 32А та 16A
Клас захисту оболонки електрообладнання IP23
Параметри силової установки
Тип запуску двигуна Електростартер
Двигун, тип Дизельний, 4-тактний, верхньоклапанний (OHV), вертикальне розташування, одноциліндровий з примусовим повітряним охолодженням
Об'єм, см3 532
Модель двигуна LIFAN C195FD-A / OHV
Потужність двигуна, кВт/к. с. 11,2/ 15,23
Заправний об'єм системи оливи, л. 1,65
Ємність паливного бака, л. 10
Витрата палива, л/год 2,1
Час безперервної роботи, ч. 7- 8
Рівень шуму, дб. 91
Додаткові параметри, доступні для цієї моделі
Комплект коліс для пересування генератора так
Стандартна комплектація та масо-габаритні характеристики
Габаритні розміри д/ш/в, мм 707/ 525/ 565
Споряджена маса (без урахування палива), кг 114
Датчик рівня палива в баку так
Системи захисту Датчик рівня масла у двигуні Запобіжник захисту від перевантаження генератора
Вилка для підключення споживачів так
Значення пакувальних розмірів генератора
Довжина, мм 725
Ширина, мм 590
Висота, мм 645
Маса запакованого виробу, кг. 116

Правила безпеки при роботі з електрогенератором

Розміщення

Генератор необхідно розміщувати ззовні будівлі (бажано під навісом) або в окремому технічному просторому приміщенні з працюючою вентиляцією і можливістю провітрювання.

Відстань від генератора до суміжних об'єктів (будівель, стін з вікнами, автомобілів тощо) - мінімум 6 метрів. Допускається встановлення електрогенератора біля суцільних негорючих стін (без вікон) на відстані не менше 1 м. Генератор необхідно встановлювати на рівному надійному майданчику.

Будь-яке пошкодження електричних провідників або обладнання слід усувати негайно.

Підключення

Під час підключення генератора до споживачів необхідно дотримуватися відповідної інструкції. Під'єднання повинен здійснювати кваліфікований електрик.

Слід перевірити технічні характеристики, специфікацію і потужність цієї моделі генератора й перед підключенням одягнути сухий захисний одяг (гумові рукавички, взуття на гумовій підошві, бажано засоби захисту органів зору та слуху). У процесу варто використовувати подовжувачі й кабелі високої якості, без пошкоджень і порізів. На вилках електроприладів має бути заземлюючий контакт.

Експлуатація

Перед пуском генератора необхідно перевірити стан електропроводки та усунути пошкодження. Також потрібно усунути перекручування дротів, контакту з гарячими поверхнями, наявність корозії на контактах. Електричні елементи генератора слід заземлити. Слід уникати контакту силових контурів генератора з водою й іншими предметами.

Генератор небажано вмикати в умовах підвищеної вологості, під час дощу або снігу. Варто уникати контакту з елементами генератора, що обертаються.

Під час роботи електрогенератору контролюйте його технічний стан. У разі виявлення підтікань палива, мастила або сторонніх звуків, що свідчать про його несправність, необхідно негайно його вимкнути та знеструмити.

Зберігання палива та мастильних матеріалів

Пальне та мастило для генератора необхідно зберігати окремо, на відстані не менше 10 м до суміжних об'єктів (будівель, автомобілів) у спеціальних каністрах. Найбезпечніше їх зберігати у провітрюваній, окремо розташованій зоні з навісом та обмеженим доступом сторонніх і дітей. Не допускайте проливу палива, щільно закривайте каністри. У випадку проливу палива, посипте це місце піском, який потім зберіть у металевий ящик чи відро.

Загорання генератора

У разі загорання генератора кожний громадянин зобов'язаний:

 • негайно повідомити про це ДСНС за телефоном 101 і назвати місцезнаходження об'єкта, вказати місце виникнення загорання, обстановку на пожежі, наявність людей, назвати своє прізвище;
 • знеструмити електрогенератор;
 • вжити (за можливості) заходів щодо гасіння (локалізації) пожежі первинними засобами пожежогасіння. Краще використовувати вогнегасники для гасіння пожежі класу В (горіння рідких речовин або твердих речовин, які розтоплюються). Зазначену інформацію можна знайти на його етикетці. В інших ситуаціях можливе використання кошми або щільної ковдри, якими слід накрити генератор);
 • у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби;
 • організувати зустріч підрозділів ДСНС, надати їм допомогу у виборі найкоротшого шляху для під'їзду до осередку пожежі.

Забороняється під час використання генераторів:

 • вносити зміни в конструкцію генератора;
 • розміщувати генератор у замкнутому приміщенні без вентиляції, а також у вибухонебезпечному середовищі, в підвалах та в приміщеннях з можливим перебуванням людей;
 • палити та користуватися джерелами відкритого вогню під час заправки та експлуатації генератора;
 • відкривати кришку баку при працюючому генераторі;
 • заправку генератора при працюючому або не охолодженому двигуні;
 • об'єднувати генератори у ланцюг;
 • перебування поруч з генератором стороннім особам або тваринам;
 • змішувати різні види мастила та палива;
 • перевищувати максимально допустимий струм вихідного роз'єму генератора.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук