Меню
Кошик

Генератор LIFAN LF2.8GF-6 (ручний стартер)

Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
-24 %
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6  (ручний стартер)
Генератор LIFAN LF2.8GF-6 (ручний стартер)
  • Модель: Модель LIFAN LF2.8GF-6
  • Вага: 44.00кг
  • Розміри: 59.00см x 45.00см x 46.00см
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
13200 грн.
17400 грн.
Без ПДВ: 13200 грн.

      Модель генератора LIFAN LF2.8GF-6 з з ручним стартером. Основні відмінності від молодших побратимів такі: оптимізація системи харчування двигуна, змінена форма впускного колектора, збільшений діаметр циліндра і в підсумку збільшена фактична потужність двигуна до 7 к. с. при одночасному зменшенні робочого об'єму порівняно з двигуном об'ємом 212 см3, який встановлювався на моделі попередніх генераторів. Додатковим позитивним моментом стало також і зниження витрати палива з одночасним збільшенням потенціалу електричної частини, яка видає пікову потужність в 3,6 кВа. З урахуванням того, що споживання палива двигуном генераторної установки становить 1,48 л/год, на 15-ти літровому баку генератор не вимагатиме дозаправки протягом 8-10 годин роботи. Крім зазначених поліпшень і з урахуванням збільшеної віддачі була доопрацьована система примусового охолодження шляхом зміни кількості лопастей вентилятора маховика, при цьому його конструкція не зазнала конструктивних змін кріплення, що покращує експлуатаційні якості генератора в контексті заміни цієї деталі на аналог від інших моделей, у разі її поломки. Крім цього стандартний функціонал моделі конструктори розширили опцією у вигляді багатофункціонального дисплея, що дозволяє власнику контролювати робочі параметри генератора. Беручи до уваги все перераховане вище, модель LF2.8GF-6 може по праву вважатися однією з кращих пропозицій на ринку силової продукції по співвідношенню ціна-потужність-функціональні можливості.

Якість продукції LIFAN POWER PRODUCTS підтверджено успішно пройденою процедурою сертифікації відповідно до Європейських вимог CE (Conformité Européenne) і задовольняє стандартам якості виробничих процесів ISO9001 і ISO2000 * 


*Маркування CE (абревіатура фр. Conformité Européenne - європейська відповідність) - спеціальний знак, що наноситься на виріб, який засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу, а також те, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам. Маркування CE вказує на те, що виріб не є шкідливим (небезпечним) для здоров'я його споживачів, а також нешкідливо для навколишнього середовища

Параметри генераторної установки
Номінальна потужність, кВт 2,8
Значення косинуса cosϕ 0,94
Кількість фаз одна
Напруга, Вольт 220
Частота, Гц 50
Модуль автоматичної системи керування напругою (AVR) так
Кількість розеток для з'єднання 2 шт. (16А)
Клас захисту оболонки електрообладнання IP23
Параметри силової установки
Тип запуску двигуна ручний пуск
Двигун, тип Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, з примусовим повітряним охолодженням
Модель двигуна LIFAN 170F / OHV
Потужність двигуна, кВт/к. с. 7
Заправний об'єм системи оливи, л. 0,6
Ємність паливного бака, л. 15
Витрата палива, л/год 1,48
Час безперервної роботи, ч. до 10
Рівень шуму, дб. 67
Стандартна комплектація та масо-габаритні характеристики
Габаритні розміри д/ш/в, мм 590 / 450 / 460
Споряджена маса (без урахування палива), кг 44
Датчик рівня палива в баку так
Системи захисту Датчик рівня олії у двигуні Запобіжник захисту від перевантаження генератора
Багатофункціональний інформаційний дисплей так
Лічильник мотогодин так
Вилка для підключення споживачів так (16А)
Модуль на 12 Вольт постійного струму (вихід для підключення) так
Значення пакувальних розмірів генератора
Довжина, мм 650
Ширина, мм 490
Висота, мм 480
Маса запакованого виробу, кг. 45

Правила безпеки при роботі з електрогенератором

Розміщення

Генератор необхідно розміщувати ззовні будівлі (бажано під навісом) або в окремому технічному просторому приміщенні з працюючою вентиляцією і можливістю провітрювання.

Відстань від генератора до суміжних об'єктів (будівель, стін з вікнами, автомобілів тощо) - мінімум 6 метрів. Допускається встановлення електрогенератора біля суцільних негорючих стін (без вікон) на відстані не менше 1 м. Генератор необхідно встановлювати на рівному надійному майданчику.

Будь-яке пошкодження електричних провідників або обладнання слід усувати негайно.

Підключення

Під час підключення генератора до споживачів необхідно дотримуватися відповідної інструкції. Під'єднання повинен здійснювати кваліфікований електрик.

Слід перевірити технічні характеристики, специфікацію і потужність цієї моделі генератора й перед підключенням одягнути сухий захисний одяг (гумові рукавички, взуття на гумовій підошві, бажано засоби захисту органів зору та слуху). У процесу варто використовувати подовжувачі й кабелі високої якості, без пошкоджень і порізів. На вилках електроприладів має бути заземлюючий контакт.

Експлуатація

Перед пуском генератора необхідно перевірити стан електропроводки та усунути пошкодження. Також потрібно усунути перекручування дротів, контакту з гарячими поверхнями, наявність корозії на контактах. Електричні елементи генератора слід заземлити. Слід уникати контакту силових контурів генератора з водою й іншими предметами.

Генератор небажано вмикати в умовах підвищеної вологості, під час дощу або снігу. Варто уникати контакту з елементами генератора, що обертаються.

Під час роботи електрогенератору контролюйте його технічний стан. У разі виявлення підтікань палива, мастила або сторонніх звуків, що свідчать про його несправність, необхідно негайно його вимкнути та знеструмити.

Зберігання палива та мастильних матеріалів

Пальне та мастило для генератора необхідно зберігати окремо, на відстані не менше 10 м до суміжних об'єктів (будівель, автомобілів) у спеціальних каністрах. Найбезпечніше їх зберігати у провітрюваній, окремо розташованій зоні з навісом та обмеженим доступом сторонніх і дітей. Не допускайте проливу палива, щільно закривайте каністри. У випадку проливу палива, посипте це місце піском, який потім зберіть у металевий ящик чи відро.

Загорання генератора

У разі загорання генератора кожний громадянин зобов'язаний:

  • негайно повідомити про це ДСНС за телефоном 101 і назвати місцезнаходження об'єкта, вказати місце виникнення загорання, обстановку на пожежі, наявність людей, назвати своє прізвище;
  • знеструмити електрогенератор;
  • вжити (за можливості) заходів щодо гасіння (локалізації) пожежі первинними засобами пожежогасіння. Краще використовувати вогнегасники для гасіння пожежі класу В (горіння рідких речовин або твердих речовин, які розтоплюються). Зазначену інформацію можна знайти на його етикетці. В інших ситуаціях можливе використання кошми або щільної ковдри, якими слід накрити генератор);
  • у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби;
  • організувати зустріч підрозділів ДСНС, надати їм допомогу у виборі найкоротшого шляху для під'їзду до осередку пожежі.

Забороняється під час використання генераторів:

  • вносити зміни в конструкцію генератора;
  • розміщувати генератор у замкнутому приміщенні без вентиляції, а також у вибухонебезпечному середовищі, в підвалах та в приміщеннях з можливим перебуванням людей;
  • палити та користуватися джерелами відкритого вогню під час заправки та експлуатації генератора;
  • відкривати кришку баку при працюючому генераторі;
  • заправку генератора при працюючому або не охолодженому двигуні;
  • об'єднувати генератори у ланцюг;
  • перебування поруч з генератором стороннім особам або тваринам;
  • змішувати різні види мастила та палива;
  • перевищувати максимально допустимий струм вихідного роз'єму генератора.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук