Меню
Кошик

Газові модулі GASPOWER

За допомогою пристрою GASPOWER для переведення генератора на газ  ви зможете зробити свою техніку більш універсальною та економічною. Після його встановлення генератор зможе працювати у двох режимах, споживаючи або скраплений балонний газ (пропан-бутан), або бензин та магістральний газ.

GASPOWER® є інноваційним газовим карбюратором – він легко встановлюється на будь-який бензиновий генератор. Після встановлення ви зможете економити, використовуючи як паливо газ, який вже в 2-5 разів дешевше за бензин. Максимальної економії можна досягти, підключивши пристрій до магістрального газопроводу (газової труби). Також в комплект входить компактний газовий редуктор, спеціально сконструйований та налаштований на певний вихідний тиск газу в дифузорі карбюратора для максимально ефективного сумішоутворення та повноти згоряння. Встановлення ГБО для генератора повністю зберігає експлуатаційні параметри Вашого генератора без будь-яких обмежень, погіршень чи втрати потужності. Ви, як і раніше, завжди зможете використовувати його на бензині. Для цього достатньо не відкривати газовий кран, а відкрити паливний кран подачі бензину з бака. Все справді дуже просто!

Brand: GASPOWER Модель: Газовый модуль KMS-3 New для генераторов мощностью 2-3 кВт
        У ЦЬОМУ ОПИСІ МІСТИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕ, ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ГАЗОВИЙ МОДУЛЬ, ДЛЯ ЯКОГО ЦІЛЬОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ВІН ПРИЗНАЧЕНИЙ І ЯК З ЙОГО ДОПОМОГОЮ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПОБУТОВОГО БЕНЗИНОВОГО ГЕНЕРАТОРА, ШЛЯХОМ ЙОГО ПЕРЕВЕДЕННЯ НА СКРАПЛЕНИ..
1500 грн.
Без ПДВ:1500 грн.
Brand: Lifan Модель: Жиклер карбюратора двигателя 190F/192F/KP460
Жиклер карбюратора  двигуна  190F/192F/КP460..
41 грн.
Без ПДВ:41 грн.
Brand: GASPOWER Модель: Газовый модуль KBS-2 для генераторов мощностью 4-7 кВт
            В описі нижче міститься інформація про те, що собою являє газовий модуль, для якого призначення він призначений і як можна заощадити на роботі побутового бензогенератора, перевівши його на скраплений або природний (магістральний) газ..
1800 грн.
Без ПДВ:1800 грн.
Brand: GASPOWER Модель: Газовый модуль Gaspower KBS-2А для генераторов мощностью 4-7 кВт
            В описі нижче міститься інформація про те, що собою являє газовий модуль, для якого призначення він призначений і як можна заощадити на роботі побутового бензогенератора, перевівши його на скраплений або природний (магістральний) газ..
1800 грн.
Без ПДВ:1800 грн.
Brand: GASPOWER Модель: Газовый модуль Gaspower KМS-3/PM
Газовий модуль моделі KMS-3/PM призначений для використання на бензинових двигунах внутрішнього згоряння, які встановлені в якості приводного агрегату на мотопомпи і мотоблоки з діапазоном потужності від 4 до 7.8 кінських сил включно. З урахуванням нинішніх економічних реалій і стабільним зрост..
1600 грн.
Без ПДВ:1600 грн.
Brand: GASPOWER Модель: Газовый модуль KBS-2A/PM для мотопомп и мотоблоков
        Газовий модуль моделі KBS-2A/PM призначений для використання на бензинових двигунах внутрішнього згоряння, які встановлені в якості приводного агрегату на мотопомпи і мотоблоки з діапазоном потужності від 8 до 9 кінських сил. З урахуванням нинішніх економічних реалі..
1800 грн.
Без ПДВ:1800 грн.
Brand: GASPOWER Модель: Газовый модуль Gaspower KBS-2/PM для мотопомп
Газовий модуль моделі KBS-2/PM призначений для використання на бензинових двигунах внутрішнього згоряння, які встановлені як приводний агрегат на мотопомпи та мотоблоки з діапазоном потужності від 11 до 16 кінських сил включно. З урахуванням нинішніх економічних реалій та стабільним зростанням..
1800 грн.
Без ПДВ:1800 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)