Меню
Кошик

Інформація про доставку

Шановні покупці!


Ми дбаємо про вашу абсолютну поінформованість щодо можливостей купівлі силової продукції виробництва компанії LIFAN.
Доступні способи отримання товару:

1) Самовивіз з магазину в Одесі
Якщо Ви маєте можливість відвідати наш шоу-рум за адресою: Одеса, вул. Михайла Грушевського, 42 – ми з радістю покажемо Вам усі доступні моделі техніки, а також наочно продемонструємо відмінність продуктів Lifan від китайських брендів, що випускають силове обладнання низької якості. Зверніть увагу: вся техніка проходить обов'язкову передпродажну підготовку (це безкоштовно, але вимагає часу), тому, якщо Ви маєте намір здійснити покупку, зателефонуйте нам – ми постараємося заощадити Ваш час, здійснивши підготовку до Вашого візиту.
Зв'язатися з нами можна за тел.:
+38(067)513-54-04
+38(050)513-54-03
+38(067)485-05-26
[email protected]
[email protected]
2) Доставка кур'єрською службою
Якщо ви знаходитесь в іншому місті і бажаєте купити бензиновий генератор, мотопомпу, двигун загального призначення, снігоприбирач або запчастини до продукції з асортименту LIFAN, Ви можете оформити замовлення он-лайн або за вказаними вище телефонами - ми надішлемо Вам мотопомпу, генератор чи двигун у стандартній заводській упаковці. Отримуючи його у кур'єра, Ви зможете здійснити перевірку цілісності та комплектності товару, перш ніж здійснювати остаточний розрахунок – настійно рекомендуємо перед здійсненням оплати перевіряти, як мінімум, відсутність зовнішніх пошкоджень у транспортуванні.
Згідно з регламентом ТО і на користь довготривалої служби та з метою збереження гарантії на виріб, кожен генератор перед реалізацією проходить передпродажну підготовку – це безкоштовно. Комплект поставки не включає олію для двигуна – її необхідно докупити окремо. Тоді все, що Вам потрібно буде зробити перед запуском, крім підключення, - це залити масло в двигун (з метою збереження генератора та масла, воно транспортується окремо в герметичній заводській упаковці).
Докладніше про регламент технічного обслуговування та гарантійні зобов'язання Ви можете дізнатися
тут.

Для того, щоб Вам було простіше визначити, скільки коштуватимуть послуги кур'єрської служби з доставки обраної моделі, у кожній карті товару ми вказуємо габаритні розміри (вага та об'єм у кубічних метрах) - ці дані Ви можете використовувати для заповнення відповідних полів у "калькуляторах вартості" доставки" у кожного конкретного перевізника.


Такі послуги доступні у ряду компаній-перевізників за наступними посиланнями: